logo
    Wedstrijd Gewonnen   Wedstrijd Verloren  
---> ---> --->
Afdeling wk speeldag club club uitslagen
Eerste Afdeling Genk A 8 24 nov 14:00 Genk A Pelter B 9 0
Derde Afdeling Genk B 8 24 nov 14:00 Genk B Olympia B 3 6
Derde Afdeling Genk C 8 24 nov 14:00 Hasselt B Genk C 6 3
Vierde Afdeling Genk D 8 24 nov 14:00 Genk D Fenix A 3 6
Vierde Afdeling Genk E 8 24 nov 14:00 Vrij Genk E - -
Vierde Afdeling Genk F 8 24 nov 14:00 Pelter C Genk F 4 5
Rankschikking Klik hier
           
Eerste Afdeling Genk A 7 17 nov 14:00 Horizon A Genk A
Derde Afdeling Genk B 7 17 nov 14:00 Vrij Genk B
Derde Afdeling Genk C 7 17 nov 14:00 Genk C De Bek B
Vierde Afdeling Genk D 7 17 nov 14:00 Maaseik B Genk D
Vierde Afdeling Genk E 7 17 nov 14:00 Genk E Boekt C
Vierde Afdeling Genk F 7 17 nov 14:00 Genk F Vrij
Rankschikking Klik hier
Op woensdag 12 januari 2022 worden de uitgestelde wedstrijden van week 7 gespeeld
Eerste Afdeling Genk A 6 wo 10 nov 14:00 Genk A Maaseik A 6 3
Derde Afdeling Genk B 6 wo 10 nov 14:00 Genk B De Berk C uitgesteld
Derde Afdeling Genk C 6 wo 10 nov 14:00 Interlommel B Genk C 2 7
Vierde Afdeling Genk D 6 wo 10 nov 14:00 Genk D Bocholt B 6 3
Vierde Afdeling Genk E 6 wo 10 nov 14:00 Tongeren B Genk E 6 3
Vierde Afdeling Genk F 6 wo 10 nov 14:00 Boekt C Genk F 6 3
Rankschikking Klik hier
           
Eerste Afdeling Genk A 5 wo 3 nov 14:00 Boekt B Genk A 6 3
Derde Afdeling Genk B 5 wo 3 nov 14:00 Genk B Interlommel B 6 3
Derde Afdeling Genk C 5 wo 3 nov 14:00 Terbiest B Genk C 7 2
Vierde Afdeling Genk D 5 wo 3 nov 14:00 Genk D Tongeren B 9 0
Vierde Afdeling Genk E 5 wo 3 nov 14:00
Vierde Afdeling Genk F 5 wo 3 nov 14:00 Genk F Genk E 4 5
Rankschikking Klik hier
           
Eerste Afdeling Genk A 4 wo 27 okt 14:00 Genk A Genenbos C 4 5
Derde Afdeling Genk B 4 wo 27 okt 14:00 Sparrendal A Genk B 6 3
Derde Afdeling Genk C 4 wo 27 okt 14:00 Genk C Olympia B 4 5
Vierde Afdeling Genk D 4 wo 27 okt 14:00 Pelter C Genk D 6 3
Vierde Afdeling Genk E 4 wo 27 okt 14:00 Genk E Fenix A 3 6
Vierde Afdeling Genk F 4 wo 27 okt 14:00 Tongeren B Genk F 7 2
Rankschikking Klik hier
         
Eerste Afdeling Genk A 3 wo 20 okt 14:00 Genk A Interlommel A 6 3
Derde Afdeling Genk B 3 wo 20 okt 14:00 Genk B Hasselt B 6 3
Derde Afdeling Genk C 3 wo 20 okt 14:00 Vrij Genk C - -
Vierde Afdeling Genk D 3 wo 20 okt 14:00 Genk D Vrij - -
Vierde Afdeling Genk E 3 wo 20 okt 14:00 Maaseik B Genk E 0 0
Vierde Afdeling Genk F 3 wo 20 okt 14:00 Fenix A Genk F 4 5
Rankschikking klik hier
           
Derde Afdeling Genk A 2 wo 13 okt 14.00 Genenbos B Genk A 6 3
Derde Afdeling Genk B 2 wo 13 okt 14.00 Terbiest B Genk B 7 2
Derde Afdeling Genk C 2 wo 13 okt 14.0 Genk C Sparrendal A 5 4
Vierde Afdeling Genk D 2 wo 13 okt 14.0 Genk F Genk D 7 2
Vierde Afdeling Genk E 2 wo 13 okt 14.0 Genk E Pelter C 5 4
Vierde Afdeling Genk F 2 wo 13 okt 14.0 Genk F Genk D - -
Rankschikking klik hier
           
Eerste Afdeling Genk A 1 wo 6 okt 14.00 Genk A Kelchteren A 8 1
Derde Afdeling Genk B 1 wo 6 okt 14.00 Genk B Genk C 3 6
Derde Afdeling Genk C 1 wo 6 okt 14.00    
Vierde Afdeling Genk D 1 wo 6 okt 14.00    
Vierde Afdeling Genk E 1 wo 6 okt 14.00 Genk D Genk E 5 4
Vierde Afdeling Genk F 1 wo 6 okt 14.00 Bocholt B Genk F 5 4
Rankschikking klik hier